Субота, 17.11.2018, 22:59
Вітаю Вас Гість | RSS
Наше опитування
Оцініть мій сайт
Всього відповідей: 93
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Статті

Головна » Статті » Накази, умови, положення, інформації

Наказ Про підведення підсумків районного етапу Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина

    

УКРАЇНА

Відділ  освіти Воловецької РДА

    НАКАЗ

30.11.2015 р.                                смт. Воловець                                         № 220

    Про  підведення підсумків

районного етапу Всеукраїнської

краєзнавчої експедиції учнівської

та студентської молоді

«Моя Батьківщина – Україна»

 

        На виконання наказу відділу освіти Воловецької  РДА № 202 від 09.11.2015 року «Про проведення районної Всеукраїнської краєзнавчої експедиції учнівської та студентської молоді «Моя Батьківщина – Україна» та з метою вдосконалення змісту і засобів краєзнавчо-дослідницької та патріотичної роботи в навчальних закладах, виховання підростаючого покоління на кращих традиціях українського народу, збереження історичної,  духовної та культурної спадщини  рідного краю 26 листопада у Центрі позашкільної роботи проведено районну конференцію, в якій взяли участь 16 учасників із 13 загальноосвітніх шкіл району та ЦПРДТ.

      Основним завданням експедиції було виховання в учнівської та студентської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних звичаїв, традицій, духовних і культурних цінностей усіх націй і народів, які живуть в Україні; формування в учнівської та студентської молоді активної громадянської позиції; залучення молоді до активної діяльності з вивчення історії рідного краю та довкілля, географічних, етнографічних, історичних об’єктів і явищ соціального життя, а також природоохоронної та дослідницької роботи; створення умов для оволодіння  учнівською та студентською молоддю практичними навичками пошукової роботи, розширення напрямів краєзнавчих досліджень; задоволення потреб учнівської молоді у професійному самовизначенні відповідно до їх інтересів і здібностей; просвітницька діяльність.

      Учасники конференції висвітлили в роботах всі напрямки за такими темами: «Верховинська яфина» (Приймич Любов, Гукливська ЗОШ І-ІІ ст., керівник Варга М.М.), «Дослідження флори верхів’я басейну річки Вича в межах села Скотарське» (Міндей Ольга, Скотарська ЗОШ І-ІІ ст.,керівник Ковчар Г.І.), «Господар бджолиних сімей» (Комарницька Тетяна, Н.Ворітська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Стасик Н.І.), «Розвиток освіти Підкарпатської Русі у 20 – 30 роки  XX ст.»(Бровко Юрій, Воловецька ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Шумська О.І.),  «Джерела і види забруднення водних об’єктів басейну річки Латориця» (Мицо Катерина, Воловецька ЗОШ І-ІІІ ст., керівник  Галамба К.В.), «Іван Мазепа – будівничий козацької держави» (Заводяк Антоніна, В.Ворітська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Беца Н.П.), «Війна ввірвалася в життя» (Дзямко Антоніна, Федоричко Максим, В.Ворітська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Козик Г.А.), «Коли серця єднаються навіки» (Зорівчак Вікторія, Завадська ЗОШ І-ІІ ст., керівник Магаль О.М.),  «Віночок – один з найдавніших українських символів» (Голянич Богдана, Верб’язька ЗОШ І-ІІ ст., керівник Варваринець Л.О.), «Тайстра Жденіївських коломийок» (Малильо Костянтин, Жденіївська ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Малильо Т.В.), «Традиції святкування Різдва Христового» (Фулитка Ольга, Біласовицька ЗОШ І-ІІ ст., керівник Ісевич Ю.І.), «Географія Воловецького району: особливості розселення населення і ведення господарства» (Далекорей Юрій, Тишівська ЗОШ І-ІІ ст., керівник Баблюх І.Г.), «Село моє – окраса України» (Мумряк Ангеліна, Лазівська ЗОШ І-ІІ ст., керівник Гафинець Л.Ф.), «З Україною в серці» (Лапко Мирослава, Канорська ЗОШ І-ІІ ст., керівник Кобрин В.О.), «Початковий етап весільного обряду бойків Воловеччини (середина XX століття)» (вихованці гуртка «Історичне краєзнавство» ЦПРДТ, керівник Мордованець В.І.), «Розвиток села Підполоззя» (краєзнавча група Підполозянської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Шкомар В.В.).

       Працюючи по напрямках експедиції, учні зрозуміли, що Батьківщина – це не просто точка на географічній карті. Це і земля наша, і люди, і рідна мова, і історія нашого народу, і його пісні та мрії. В це слово ми вкладаємо гордість за свій народ, за свою культуру, за своїх знаменитих земляків, за ту чудову і неповторну природу, яка оточує нас і яку ми повинні берегти. Любов до рідної землі, інтерес до її славного минулого та вболівання за невідоме майбутнє – це ті  теми, які досліджували юні пошуковці.

       Всі учасники експедиції під мудрим керівництвом своїх наставників провели пошукову, науково-дослідницьку роботу, зібрали емпіричні дані, фактичні матеріали, зробили статистичні інформації про походи, експедиції.

       Ознайомившись із науково-дослідницькими та пошуковими роботами, прослухавши виступи учасників на конференції, на основі протоколів журі,

 

НАКАЗУЮ:

  1. Нагородити грамотами відділу освіти за перемогу у районному етапі Всеукраїнської експедиції «Моя Батьківщина – Україна» таких учасників:

 Напрямок «Географія рідного краю»

  • Приймич Любов, ученицю 7 класу Гукливської ЗОШ І-ІІ ст., керівник Варга М.В.
  • Мицо Катерину, ученицю 8 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІ ст., керівник Галамба К.В.

 Напрямок «Геологічними стежками України»

  • Міндей Ольгу, ученицю 9 класу Скотарської ЗОШ І-ІІ ст., керівник  Ковчар Г. І.

Напрямок « Із батьківської криниці»

  • Комарницьку  Тетяну, ученицю  9 класу  Н.Ворітської ЗОШ І-ІІІ ст., керівник  Стасик Н.І.

Напрямок « Духовна спадщина мого народу»

  • Бровко Юрія, учня 10 класу Воловецької ЗОШ І-ІІІст., керівник     Шумська О.І.

Напрямок « З попелу забуття»

  • Дзямко Антоніну,  Федоричко Максима,  учнів 8 класу В.Ворітської ЗОШ І-ІІІст., керівник Козик Г.А.
  1. Оголосити подяку керівникам – наставникам пошуково-дослідницьких робіт – Варзі  М.М; Ковчар Г.І; Стасик Н.І.; Шумській О.І.; Козик Г.А.; Галамбі К.В.
  2. Директору ЦПРДТ Тидір Т.В. відправити роботи переможців районного етапу на обласний етап Всеукраїнської експедиції в м. Ужгород до 30 листопада 2015 року.
  3. Контроль за виконанням  наказу  покласти на директора ЦПРДТ Тидір Т.В.    

 

 

 

 

 

В.о.начальника відділу освіти                                                     Г.Вінтонович

Категорія: Накази, умови, положення, інформації | Додав: admin_sajty (30.11.2015)
Переглядів: 169 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
avatar
Вхід на сайт
Пошук

Copyright MyCorp © 2018
Створити безкоштовний сайт на uCoz